Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Reports
el: Αναφορές

en: Report
el: Αναφορά
