Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Status
es: Estado

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Administration
es: Administración

en: Email
es: Correo electrónico

en: Newsletter
es: Boletín

en: Reports
es: Informes

en: Report
es: Informe

en: Opens
es: Abre
