Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Reports
fi: Raportit

en: Report
fi: Raportoi
