Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Reports
fil: Mga ulat
