Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Email
hi: ईमेल

en: Reports
hi: रपट
