Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Administration
hr: Administracija

en: Email
hr: E-pošta

en: Reports
hr: Izvješća
