Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Username
id: Nama pengguna

en: Administration
id: Administrasi

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: Reports
id: Laporan

en: Report
id: Laporkan
