Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Administration
is: Stjórnun

en: Email
is: Netfang

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Reports
is: Skýrslur
