Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Reports
kk: Есептер
