Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Report
kn: ವರದಿ
