Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
