Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Email
lv: E-pasts

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Reports
lv: Atskaites
