Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Email
mr: ईमेल

en: Reports
mr: अहवाल
