Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
