Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Email
ne: ईमेल

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
