Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Administration
nl: Beheer

en: Email
nl: E-mail

en: Clicks
nl: Klikken

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Reports
nl: Rapporten

en: Report
nl: Rapport

en: Opens
nl: Opent
