Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Reports
ps: راپورونه

en: Report
ps: راپور
