Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Administration
si: පාලනය

en: Reports
si: වාර්තා
