Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Reports
sl: Poročila
