Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reports
sq: Raportet
