Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Reports
sr: Извештаји
