Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email
sv: E-post

en: Clicks
sv: Klick

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Reports
sv: Rapporter

en: Report
sv: Rapportera

en: Opens
sv: Påbörjas
