Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Administration
tr: Yönetim

en: Email
tr: E-posta

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Reports
tr: Raporlar

en: Report
tr: Rapor
