Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Reports
ug: دوكلات
