Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Administration
ur: تنظیم

en: Email
ur: ای میل
