Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Administration
ar: إدارة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Clicks
ar: النقرات

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Reports
ar: التقارير
