Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Reports
az: Hesabatlar
