Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
