Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Username
de: Benutzername

en: Administration
de: Verwaltung

en: Email
de: E-Mail

en: Clicks
de: Klicks

en: Reports
de: Berichte

en: Report
de: Bericht

en: Opens
de: Öffnet

en: Newsletter subscription
de: Newsletter-Abonnement
