Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Email
eu: Eposta

en: Reports
eu: Txostenak
