Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Administration
it: Amministrazione

en: Email
it: E-mail

en: Clicks
it: Clic

en: Reports
it: Resoconti

en: Report
it: Resoconto
