Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
