Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Administration
pl: Administracja

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Reports
pl: Raporty

en: Report
pl: Raport

en: Opens
pl: Rozpoczęte
