Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Administration
fa: مدیریت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Reports
fa: گزارش‌ها
