Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Administration
ru: Администрирование

en: Clicks
ru: Клики

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Reports
ru: Отчёты

en: Report
ru: Отчёт

en: Opens
ru: Откроется
