Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Administration
sk: Administrácia

en: Email
sk: E-mail

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Reports
sk: Hlásenia
