Mandrill Simplenews Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: Report
ta: அறிக்கை
