Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Save
ar: حفظ

en: Events
ar: الفعاليات

en: Key
ar: المفتاح

en: update
ar: حدّث
