Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Save
ast: Guardar

en: Key
ast: Llave

en: update
ast: anovar
