Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Save
be: Захаваць

en: Key
be: Ключ

en: update
be: абнавіць
