Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Save
bg: Запази

en: Key
bg: Ключ

en: update
bg: обновяване
