Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Events
bs: Događaji

en: update
bs: osvježavanje
