Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Save
ca: Desa

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Key
ca: Clau

en: update
ca: actualitza
