Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Key
cy: Allwedd

en: update
cy: diweddaru
