Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: delete
da: slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Save
da: Gem

en: Events
da: Begivenheder

en: Key
da: Nøgle

en: update
da: opdatér
