Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Key
el: Κλειδί

en: update
el: ενημέρωση
