Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Save
eo: Konservu

en: update
eo: ĝisdatigi
