Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Save
es: Guardar

en: Events
es: Eventos

en: Key
es: Clave

en: update
es: actualizar
