Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Save
et: Salvesta

en: Key
et: Võti

en: update
et: uuendus
