Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Save
eu: Gorde

en: Events
eu: Gertaerak

en: Key
eu: Giltza

en: update
eu: eguneratu
